4-persoons villa | Parc Maasresidence

  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 16
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 15
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 01
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 11
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 05
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 09
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 02
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 04
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 06
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 13
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 03
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 07
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 08
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 14
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 10
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 17
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 18
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 19
  • 4-persoons luxe villa in Limburg op Parc Maasresidence 20

4-persoons villa | Parc Maasresidence

Aan het water v.a. € 535 | Midweek 
100 m2 4 Personen2 Slaapkamers1 Badkamer
Boek dit vakantiehuis >>

Vakantie vieren in deze luxe villa in het prachtige Limburg. Geniet in de ruime, lichte villa of op het overdekte terras. Of trek erop uit. Het kan allemaal op en rond Parc Maasresidence.

Inrichting

Bij binnenkomst in de villa word je direct verwelkomd door een sfeervolle inrichting. Een gezellige zithoek met fijne bank. De knusse eettafel voor de openslaande deuren. Hier kan het allemaal. De luxe open keuken is uitgerust met alles wat je nodig hebt. Een inductie kookplaat en een combi-oven. Zelfs op vakantie kun je hier je culinaire creaties maken. Je hoeft ook niet af te wassen. Er is een vaatwasser.

Op de eerste verdieping vind je 2 slaapkamers en de badkamer. Beide slaapkamers hebben een eenpersoons boxspring. De luxe badkamer is modern. het is uitgerust met een wastafel, ligbad en inloopdouche. Heerlijk toch? Op beide verdiepingen zijn aparte toiletten.

Bij binnenkomst zijn de bedden al opgemaakt. Ook ligt er 1 set badhanddoeken per bed klaar. Als je je kleding wilt wassen, kun je dit doen in de berging. Daar staat een was-droogcombinatie.

Bekijk ook eens de prachtige 8-persoons villa op Parc Maasresidence

Buitenplaats

Buiten staat het overdekte terras al op je te wachten. Hier vind je een ruime tuintafel met stoelen. Heerlijk om met elkaar na te tafelen. Of te genieten van de avondzon. Rondom het huis is genoeg ruimte om met elkaar buiten te zijn. Ook zijn er 2 parkeerplaatsen bij de villa.

Parc Maasresidence in Thorn

Als je de drukte buiten het park liever ontwijkt, kun je je op Parc Maasresidence goed vermaken. Er is een bourgondisch restaurant, Humphrey’s Thorn. In dit restaurant is het genieten. Zo kijk je tijdens het eten uit over het water. Heerlijk toch?

Voor kinderen hoort zwemmen bij de vakantie. Parc Maasresidence heeft hieraan gedacht. Het heeft een strand én een overdekt zwembad. Zo beleven de kinderen het hele jaar door waterpret. Verder is er voor de kinderen ook een kidsclub. Ze hoeven zich dus geen moment te vervelen!

Ook volwassenen kunnen hier heerlijk genieten van hun vakantie. Zo kun je bowlen, suppen, fietsen en zelfs efoilen. Efoilen zijn borden met een lange vin en elektromotor. Hiermee vlieg je zonder wind en golven over het water.

Handig; je kunt hier ook je boot aanleggen in de jachthaven.

Ben je enthousiast geworden en wil je met een grote groep naar Parc Maasresidence? Kijk dan eens naar de 8-persoonsvilla of deze 20-persoonsvilla!

Omgeving Parc Maasresidence

Het park ligt in het hart van Midden-Limburg. Omringt door Maasplassen en prachtige natuurgebieden kun je je uren vermaken. Het gebied heeft prachtige vaar-, fiets- en wandelroutes.

Ook het witte stadje Thorn is een aanrader. Het staat bekend om de witgeschilderde huizen. Er zijn hier mooi monumentale panden en authentieke straatjes te vinden. Echt de moeite waard! Binnen een halfuurtje ben je in Maastricht. Deze bruisende stad heeft een prachtige architectuur en rijke geschiedenis. Ook België en Duitsland zijn dichtbij. Met een uur ben je in Düsseldorf, Aken of Luik.

Wil je liever iets meer spanning en avontuur? Met 40 minuten ben je in Toverland. Een park vol shows en spectaculaire attracties. Of ga eens kijken bij SnowWorld in Landgraaf. Hier ben je met 35 minuten. Verder zijn er nog klimbossen, musea en allerlei andere uitjes in de buurt.

Waarom Parc Maasresidence in Thorn

  • Gasten beoordelen hun verblijf gemiddeld met 4,5 uit 5 sterren.
  • Ligt op een prachtige locatie aan het water
  • Ligt in een prachtige omgeving met natuurgebieden.
  • Dichtbij België & Duitsland

Check hier de beschikbaarheid van de 4-persoons villa!

Boek dit vakantiehuis >>

Locatie