Watervilla Camperveer | Veerse Meer (Zeeland)
Op een park v.a. € 609 | Weekend
Watervilla Byron ligt op Domein Het Camperveer. Vanaf het ruime, overdekte terras kun je hier heerlijk genieten van de rust en privacy.
Indeling
De villa is geschikt voor maximaal zes personen. De prachtig gelegen woonkamer en eethoek hebben uitzicht op het water van het Domein. De open keuken maakt het geheel af en beschikt onder andere over een vaatwasser. Er is verder een Nespresso apparaat en koelkast met vriesvak. De slaapkamer beneden, met geschakelde éénpersoonsbedden, heeft een eigen badkamer met inloopdouche en toilet.
Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers. Beiden voorzien van twee éénpersoonsbedden. Er is een gedeelde badkamer met inloopdouche en toilet.
De berging is vanuit binnen en vanaf buiten te bereiken. Hier kun je een was te draaien of spullen opslaan.
Slechts 3% van het landgoed van Domein Het Camperveer mag worden voorzien van villa’s en appartementen. De grote waterpartij en de groene omgeving zorgen voor een schitterend geheel. Het gaat helemaal op in de natuur.
Het ontbreken van eb en vloed zorgt er voor dat het Veerse Meer dé watersport hotspot van Zeeland is. Je kunt er zeilen, surfen, duiken, waterskiën, kanovaren en zwemmen.