Heerlijkheid van Marrem, Wevelgem (België)
In dorp/stad v.a. € 770 | weekend
Dit prachtige vakantiehuis is niet meer te huur. Dit is een mooi alternatief de 24-persoons villa in Diksmuide.
____________
Een historische hoeve met poortgebouw, dat is de luxe De Heerlijkheid van Marrem;. Het vroegere wagenhuys van de boerderij werd volledig in z’n puurheid gerenoveerd en omgevormd tot een luxueuse guesthouse waar je op een boogscheut van de leie logeert. We bieden plaats voor 20 à 23 personen.
Het vroegere Waegenhuys (tot 9 à 11 pers) met de lynwaetkamer (2P+1p), de vlaskamer (4P+2p) is nu een luxueuze guesthouse. Indien echt nodig kan in de ontspanningsruimte een zetel omgevormd worden tot een bed voor 2.(2P) Het Waegenhuys werd tot in de kleinste details in zijn oude glorie hersteld en voorzien van alle modern comfort. De speelse, originele architectuur, heeft geleid tot een boeiende opeenvolging van leef-, slaap- en ontspanningsruimtes, met elkaar verbonden door trapjes, passerelles en mezzanines. Daarnaast is er nog de logistekamer (2P), het sluytkamerken (2P+2p), de fruytkamer (2P) en de slaapzolder (6P)
Beneden
• Ruime entre met vestiaire en toilet
• Gezellige open leefruimte en knus salon met houtkachel
• Alle voorzieningen zoals audio, flatscreen en internet
• Het hart van het Wagenhuys is open tot in de nok met zichtbaar dakgebinte
• Een lange en centraal geplaatste ‘table d’amis’
• Open keuken met gasfornuis en oven
• Berging met magnetron, koelkast, diepvries, wasmachine en wasdroger
Boven
• Lees- en ontspanningsruimte voorzien van boeken, tijdschriften en gezelschapsspellen
• Verbinding met het slaapgedeelte via een passerelle
• 1 slaapzolder (vlaskamer) van 45 m2 open tot in de nok met zichtbaar dakgebinte. Er is tevens een mezzanine. Biedt slaapgelegenheid aan 4 tot 6 personen. Afscheidingen door een scheidingswand. Er is een apart toilet, een badkamer met inloopdouche, wastafel, dressing en losstaand ligbad.
• Er is nog een slaapkamer (lynwaetkamer) met 2 persoonsbed en mezzanine, met slaapgelegenheid voor 2 à 3 personen. Toilet, badkamer met douche en wastafel.
Buiten
• overdekt terras met keuken, salon en open buitengrill
• terras met zicht op de boomgaard en de schapenweide
• stijlvolle tuinmeubelen in teak, parasol, terrashoutkachel
• rond het domein bevindt zich een pad waar u veilig kan fietsen, joggen of kuieren
• ruime parking
Wellness & relaxatie
Aanpalend aan het gastenverblijf is een ruim en goed uitgerust badhuis. Hier zullen de gasten kunnen genieten van een totale relaxatie. Sauna, Baden, douchen, en alle nodige faciliteiten en natuurlijke producten voor een verkwikkende scrubbing of een ontspannende massagebeurt zijn hier voorhanden.
Verkennen
De Heerlijkheid van Marrem ligt rustig aan de rand van Wevelgem, op een boogscheut van de Franse grens en op slechts enkele kilometer van de Kortrijkse stadskern. Ideaal dus als uitvalsbasis voor een leuke en ontspannende daguitstap.
Prijzen
De getoonde prijzen zijn inclusief eindschoonmaak en bed- & badlinnen. Voor verlengde weekends en schoolvakanties geldt een toeslag van 15%.
Aantal P+p |
Kamer | WE-2N | WE-3N | MW-4N | WK-7N |
6+3 | vlaskamer (4+2), lynwaetkamer (2+1) | 770 | 920 | ||
8+5 | vlaskamer (4+2), lynwaetkamer (2+1), sluytkamer (2+2) | 1100 | 1330 | 1000 | 1600 |
10+5 | vlaskamer (4+2), lynwaetkamer (2+1), sluytkamer (2+2), fruytkamer (2) | 1275 | 1530 | ||
14+5 | vlaskamer (4+2), lynwaetkamer (2+1), sluytkamer (2+2), slaapzolder (6) | 1240 | 1480 | ||
16+5 | vlaskamer (4+2), lynwaetkamer (2+1), sluytkamer (2+2), fruytkamer (2), slaapzolder (6) | 1370 | 1640 | ||
18+5 | vlaskamer (4+2), lynwaetkamer (2+1), sluytkamer (2+2), fruytkamer (2), logistekamer (2), slaapzolder (6) | 1490 | 1790 | 1500 | 2300 |
Aankomst: 16.00 uur
Vertrek: 10.00 uur