Vakantiehuis Gunhof Limburg | Noord-Limburg

  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 01
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 03
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 05
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 08
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 17
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 19
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 02
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 04
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 06
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 09
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 10
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 11
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 15
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 12
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 13
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 14
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 18
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 16
  • Vakantiehuis in Swolgen Limburg Groepsaccomodatie 07

Vakantiehuis Gunhof Limburg | Noord-Limburg

Landelijk gelegen v.a. € 1.800 | Weekend 
20 Personen8 Slaapkamers8 Badkamers
Boek dit vakantiehuis >>

Prachtige accommodatie. Heel compleet. Lekker ruim. Fijne speelruimte voor de kinderen, zowel binnen als buiten. Geweldig mooie omgeving!

Tussen Venlo en Nijmegen ligt deze prachtige groepsaccommodatie. Met 8 slaapkamers is er plek voor 20 personen (bekijk de plattegrond).

Ontspannen
Geniet van de rust in en om Kasteelboerderij Gunhof, de schitterende omgeving en de vele activiteiten in de buurt. Zo staat er een vleugel en is er een kleine bibliotheek aan boeken in het huis voor de ontspanning. Daarnaast is er een enorm grote tuin om lekker in te zitten of voor kinderen om in te spelen. Tevens is er een binnenplaats, waar u gezellig uit de wind met zijn allen kunt zitten.

Op een paar kilometer afstand zijn de kasteeltuinen en thermaalbaden in Arcen en kunt u een bezoek brengen aan de stoombierbrouwerij van Hertog-Jan. In Sevenum heb je Toverland. Maar de meeste mensen blijven op locatie. De rust en het aangrenzende natuurgebied waar u prachtige wandelingen kunt maken is uniek in Nederland. Ook ligt het midden in het asperge-gebied zodat u in het seizoen ook culinair kunt genieten. Wij zullen er alles aan doen om uw verblijf onvergetelijk te maken!

Indeling
In de grote open woon- en eetruimte kunt u aangenaam gezamenlijk de dag beginnen met een ontbijt of afsluiten met een diner. Door de goed uitgeruste keuken is koken voor het gehele gezelschap hier geen enkel probleem. De riante slaapkamers doen niet onder voor die van een luxe hotel en zijn voorzien van goede boxspring bedden en een eigen badkamer of douche. Voor de ontspanning staat een wellnessruimte met sauna en stoomdouche ter beschikking. Op de eerste etage treft u een recreatieruimte met tafelvoetbaltafel en groot TV-scherm aan waar u tevens uw laptop op aan kunt sluiten.

De tafeltennistafel is te vinden in de naaste schuur opgeborgen maar klaar om uit te klappen en te gebruiken. Centraal in deze historische accommodatie ligt de besloten binnenplaats waar u heerlijk uit de wind en toch buiten kunt zitten. Aan de voorzijde bevinden zich een grote tuin met gazon en terras evenals enkele speeltoestellen.

Prijs
De getoonde huurprijs is voor een weekend in het laagseizoen. De prijs is inclusief opgemaakte bedden, keukenlinnen en eindschoonmaak.

Boek dit vakantiehuis >>

Locatie