De Waddenlodge, Den Hoorn (Texel)
Aan het water v.a. € 600 | weekend
De Waddenlodge op Texel is een nieuw gebouwd huis (2013) ontworpen door architect Concrete uit Amsterdam. Het uitzicht is fenomenaal!
De Waddenlodge ligt middenin de Prins Hendrik Polder. Een plek waar u zich volledig kunt terugtrekken en met vrienden of familie en in luxe kunt genieten van rust, ruimte én design. Het uitzicht is weids door de 11 meter brede pui aan de woonkamer/keuken, maar ook vanaf het heerlijk ruimte terras (40m2) is het genieten van rust & ruimte.
In het souterrain bevinden zich twee tweepersoonsslaapkamers met uitzicht op het water. Beide kamers staan in directe verbinding met een strakke design badkamer met grote douche. De zonnige living van 55 m² bevindt zich op de begane grond en loopt door in het royale terras van 48 m². De keuken is rijk geoutilleerd en aan de 8-persoons eettafel is het gezellig lang tafelen.
De inrichting is bijzonder luxe met comfortabele design meubelen en design. Compleet ingericht tot en met verrekijkers en vogelgidsen aan toe. De zorgvuldig verzamelde kunst zorgt ervoor dat je je meteen thuis voelt.
Prijzen zijn vanaf €1000, per week tot €1600,- per week. Vanaf €600,- tot €800 per weekend (3 nachten) of midweek (4 nachten). Afhankelijk van het seizoen
De huurprijzen zijn inclusief eindschoonmaak, opgemaakt bedden, badlinnen, wifi, energie, betaal tv en vier fietsen (twee elektrisch).
Aankomst: 15.00 uur
Vertrek: 10.00 uur